• Çağrı Merkezi : 0543 793 76 37
  • Whatsapp : 05437937637
    HAKKIMIZDA

Kanguru Bebe


        "Anne Sıcaklığını Hissetmek " anlayışıyla çıktığımız bu yolda; siz değerli anne ve babaların çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri en kısa zamanda ve hızlı bir şekilde elinize ulaştırmayı hedefliyoruz.


         Şirketimiz bir ANNEANNE kuruluşu olduğundan; bebeklerimizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde hazırlayıp; beğeninize sunuyoruz.


Firmanın Adı Neden Kanguru Bebe?


        Firmamızın hedefi; kangurunun yavrusuna kesesinde vermiş olduğu sıcaklığı bizim de evlatlarımıza hissettirme amacı olduğundan; bu ismi vermeye karar verdik.


Neden Kanguru Bebe`yi Seçmelisiniz?


         Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti olduğundan; Koşulsuz İade Hakkınızı kullanabilir (kargo ücreti alıcıya ait), 3D Secure sistemi sayesinde alış verişinizi gönül rahatlığı ile yapabilir, kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.


        Çıktığımız bu yolda; siz müşterilerimizden alacağımız güvenle; daima gelişen bir firma olacağımızı ve eleştirilere açık olduğumuzu gönül rahatlığı ile belirtmek isteriz. İstediğiniz anda bize ulaşabilir, eleştiri ve memnuniyetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım